• : 08502550742
DZD Temizlik - Bodrum, Muğla

Firma Hakkında

    Ev temizliği konusunda ağırlıklı olarak taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmeti veriyoruz.Zeminlerin temizliği,duvar silme ve özellikle mutfak,banyo,tuvalet temizliğini gerçekleştiriyoruz.Doğru malzeme ve ürünlerle uzman temizlik personel ile size hijyenik ve sağlıklı ev ortamı sunuyoruz.

   Fuarlar,konserler öncesinde başlayan hizmetlerimiz süre içerisinde devam edip organizasyon bitiminde alanları temizleyip teslim ediyoruz.Konser temizliği ve fuar temizliğinde ki tecrübemiz sayesinde zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

  İş merkeziniz,ofisiniz,eviniz ya da deponuzun inşaat,tadilat çalışmaları bitti fakat; heryer alçı tozu.Taşınmadan önce ya da çalışmaya başlamadan önce mutlaka uzman bir ekip tarafından temizlenmesi gerekiyor.

   Uzman kişiler tarafından istenilen periyotlarda ofislerin temizlenmesi gerekmektedir.Sunduğumuz zaman seçenekleri ile çalışma saatlerinize uygun olarak ofis temizliği hizmeti sunuyoruz.

   Endüstriyel temizliğin konusuna giren yangın sonrası temizlik ve su baskını sonrası temizlik işlerini de gerçekleştiriyoruz.Endüstriyel temizlikte tecrübe, deneyimli personel ve kullanılan ürünlerin önemi büyüktür.

İşte bu nokta da biz hazırız.Temizliğiniz bize kalsın.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Cevat Şakir mh.Kıbrıs Şehitleri cd. Oasis AVM karşısı no:269/3 Bodrum/Muğla

Muğla / Bodrum

Mesaj Formu

QR Code