• : 08502550742
GENCAY CİVATA - TEKNİK HIRDAVAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. - Çiğli, İzmir

Firma Hakkında

Gençay Cıvata Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti.

İzmir’de 1978 yılında kurulduğumuzdan bu yana otomotivden beyaz eşyaya, inşaattan mobilyaya pek çok sektörde imalat  yapan ya da toptan ve perakende hizmet veren kuruluşlara bağlantı elemanları ve hırdavat grubu tedarik ediyoruz.

Türk standartlarına (TSE) ve dünya standartlarına (DIN, ISO, ASME vb.) uygun olarak üretilen OBEL markalı ürünlerin ulusal toptancılığını ve bazı bağlantı elemanlarının ithalatını yapıyoruz. Bu kapsamda bağlantı elemanları ve hırdavat gruplarında ihtiyaçlarımızı karşılaması üzerine 2008 yılında Shanghai, Çin’de açmış olduğumuz ofisimiz ile koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yurt içi ve yurt dışında sektörü yönlendiren lider bir marka olma yolunda üretimlerimizde ileri teknolojiden faydalanıyor; 6.000 tona ulaşan üretim kapasitemiz ile pazardaki payımızı artırmayı hedefliyor; ürün çeşitliliğimizle ihtiyaçları eksiksiz karşılıyor; fiyatlandırmalarımızda kârımızı düşük tutuyoruz. Tüm bunların yanı sıra kalitesi güvencemiz altında olan ürünlerimizin satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti esaslı hizmet veriyoruz.

“Birbirimize duyduğumuz güven, yıkılmaz eserlerimizin temelidir!”

GENCAY CİVATA

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

M.KEMAL ATATÜRK BUL. NO.76 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

İzmir / Çiğli

Mesaj Formu

QR Code