• : 08502550742
RİXOS - Beyoğlu, İstanbul

Firma Hakkında

Rixos Hotels Grubu, dinamik, esnek ve proaktif stratejilere dayanan yönetim modelinin direkt sonucu olarak, son yıllarda önemli büyüme kaydetmiştir.

MİSYONUMUZ

Her yaştan misafirimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatarak unutulmaz tatiller geçirmelerini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Marka değerimizi yükselten tatil destinasyonlarında ve şehir otellerimizde; paydaşlarımızın ilk tercihi ve sınıfının en iyilerinden biri olmak.

MARKA VAADİMİZ

Her yaştan misafirlerimize, geleneksel konukseverlik beklentilerinin üzerinde ve hayallerinin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Hizmette Özgünlük: İçten gelen gerçek konukseverlik ile misafirlerimiz için samimi ve sıcak bir ortam oluşturmak

  • Bütünlük: Çevremizde, bir karşılık beklemeden doğru olanı yapanları takdir etmek
  • Duygusal Zeka: Her misafirimizin kendine özgü istek ve talepleri olduğu bilinciyle, belirgin olmayan veya alışılmışın dışında olan ifadelerini anlamaya çalışmak ve pozitif yorumlamak
  • Öğrenme Merakı: Genç çalışanlarımızın doğuştan gelen merak dürtüsünü canlandırarak, bilgilerini şekillendirmek
  • Aile Dinamiği: Gençler için öğrenme ve eğlenceyi kapsayan bir deneyim sağlayarak, hayatlarının her noktasına dokunmak
  • Dünya Vatandaşlığı: Benzerliklerimiz ve farklılıklarımızla bir bütün olduğumuz inancıyla, hem yerel, hem de küresel topluluklara etkin olarak katkı sağlamak
  • Mükemmellik Kültürü: Takım çalışması, çalışanlarımızın motive edilmesi ve sorumluluk duygusuyla, misafirlerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak


BİZ

  • Doğanın Animatörleri: Otel odasında sağladığımız konforun dışında, misafirlerimize unutulmaz deneyimler sunarak benzersiz eğlencelerle de mükemmel anlar yaşamalarını sağlarız.
  • Gerçek Asiler: Fikirlerimizi, geleneksel beklentilere uygun hale getirmeyi reddeden statüko ile sürekli olarak mücadele ederiz.
  • Girişimci Fikirler Girişimci yanımızın başarısı için ezber bozan bir strateji uygulayarak, hesaplanmış riskler alırız.
  • Yenilikçi: Eğilimlerin dışında ve geleneksel düşüncenin ötesinde olmaya çalışarak, alternatif, özgün ve fark yaratacak ürünler ve hizmetler sunarız.


STRATEJİMİZ

Özel şirket olmamız nedeniyle stratejimiz, mükemmel işletmecilik ve sağlam bir portföy oluşumu temelinde yükselen ve organik olarak büyüyen uzun vadeli bir vizyona dayanmaktadır.

İç piyasalarda sürdürülebilir bir büyümeye ulaşmış olmamızın yanı sıra,büyüme hedefinin %70’i resort otelcilikte ve %30’u şehir otelciliğinde olmak kaydıyla yeni alanlara doğru açılmaya devam ediyoruz.

Rixos, çok yönlü stratejik yaklaşımlarıyla, sıra dışı özelliklerini ve benzersiz Türk motiflerini konukseverliğin yeni alanlarına taşırken, mevcut portföyünde mükemmel işletmecilik anlayışını da sürdürmektedir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Taşkışla Caddesi Harbiye

İstanbul / Beyoğlu

Mesaj Formu

QR Code