• : 08502550742
CHİL TIBBİ MALZEME SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. - Çiğli, İzmir

Firma Hakkında

Chil'in Hikayesi

CHIL, 2012 yılında IVD sektöründe 15 yıllık tecrübe ile kendi markasını yaratarak Eliza (EIA) Kitler ile Global pazara giriş yapmış, 2014 yılında Rapid Testleri ürün gamına ilave ederek büyüme sağlamıştır. Ulusal ve Uluslararası mevzuatlardaki deneyimi sayesinde tüm onayları kısa sürede ilgili Yetkili Kuruluşlardan almayı başarmış ve ürünün gerçekleşmesine kadar olan tüm aşamalarda mevzuatlara uygun hareket ederek müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktadır.


CHIL, 2015 yılının başında Ameliyat İpliklerinin sistemimize dahil müşterilerimize daha daha geniş çerçevede ürün sunmayı amaçlamıştır.

Kısa sürede yükselen bir grafik sergilememizin sebebi; tüm çalışanlarımızın işini severek yapması, gerek ürün gerekse hizmet söz konusu olduğunda asla kaliteden ödün vermememiz ve müşterilerimizle olan sıcak ilişkilerimizdir.


CHIL, yenilikçi yaklaşımıyla yüksek kalite ürünler üreterek ve kaliteli hizmet vererek Global pazarda emin ve güvenilir adımlarla yerini sağlamlaştırmaktadır.

Inanıyoruz ki gelecek yıllarda "CHIL" pazarın nabzını belirleyen bir marka olarak adından sıkça söz ettirecektir. Çünkü CHIL ailesi olarak bizim;

işimiz gücümüz "SAĞLIK!"


Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

10.028 SOKAK NO.11 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

İzmir / Çiğli

Mesaj Formu

QR Code