• : 08502550742
TEKNOPOR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. - Çiğli, İzmir

Firma Hakkında

Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti 

olarak firmamız 2003 senesinden bu yana hareketle ilgili her türlü konuda zorluklar yaşayan herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için ürün ve hizmet üretmektedir. 15 senelik kurumsal tecrübemizle ve birikimimizle siz WOLLEX kullanıcılarına hizmet vermekten onur duyuyoruz...

It is not about where! It is about how!

WOLLEX markası olarak nereye gitmeyi planlıyorsunuz, nerelere gidebilrsiniz, hangi ortamlarda bulunabilirsiniz üzerinde çalışmıyoruz; Biz özel olarak gidilebilinecek her hedefe sizi nasıl en konforlu en rahat ve en güvenilir olarak hangi araç ve gereçlerle ulaştırabileceğimiz üzerinde duruyor ve çalışıyoruz. Zor bir sloganımız var fakat anlamı çok yüksek ve kıymetli.

Nereye gideceğinizden çok nasıl gideceğiniz üzerinde duran marka!

Ekip Çalışması

İşletme hedeflerimize ulaşmada en önemli başarımızın kurduğumuz güçlü iletişim ile sağladığımız ekip çalışması olduğuna inanıyoruz. Yenilikçi ve kusursuz sonuçlara ulaşmak pozitif ve etkili bir ekip ruhundan geçmektedir. Tüm çalışanlarımız, danışmanlarımız ve yöneticilerimiz uzun süreli firmamızda konumlarını koruyarak tecrübelerini en maksimum şekilde ürünlerimiz ve işletme sistemimize yansıtmaktadırlar.

Ekip çalışması işletme prensiplerimizin en önde gelen kuralıdır!

İşimizi iyi biliyoruz

Hareketle ilgili olarak 17 seneyi aşkın tecrübemizle işimizi çok iyi bildiğimize inanıyoruz. Müşterilerimize tanıttığımız ve temsil ettiğimiz her türlü hizmet ürün ve değerin tüm sorumluluğunu üstlenmesini bilir ve hatalarımızı sahiplenip hızlıca kendimizi geliştiririz ve motivasyonumuzu arttırırız.

Gerekli sorumluluğu üstlenir ve hatalarımızı sahipleniriz!

Yenilikçiyiz

WOLLEX markasını yenilikçi ürünlerle, etkili hizmetlerle ve çözüm yöntemleri ile mükemmelleştirmek için gösterdiğimiz çabadan asla vazgeçmiyoruz. WOLLEX tercih eden müşterilerimiz her zaman en iyisini ve en kalitelisini hak etmektedir ve hak edecektir.

Sürekli olarak kendimizi geliştirme iştahımız asla bitmiyor!

Mükemmelciyiz

Koşulların ve imkanların el verdiği en üst sınırlarda WOLLEX müşterilerimizin yaşam standartlarını en üst düzeye çıkartmak için kendimizi adadık ve yorulmadan mücadelemize ve gayretimize devam ediyoruz. Biraz mükemmelciyiz, her şey en güzel ve en mükemmel olursa mutlu olabiliyoruz.

Hedefimiz müşterilerimiz yaşam standartlarını yükseltmektir!

Her zaman ve her koşulda doğru işi yapıyoruz!

Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti olarak, her zaman iş dünyası içersinde yasaların, düzenlemelerin, profesyonel ürün standartlarının gereklikleri ile ilgili her türlü unsurun yerine getirilmesinde hassasiyetimiz en üst düzeydedir. Uluslararası yada Ülke içersinde gerekli olan tüm standartlara, güvenlik koşullarına, teknik yeterlilik ve spesifikasyon kalitesine çok önem veren ve asla taviz vermeyen bir firmayız. Bu sebepten dolayı her zaman kendimize tavsiyede bulunduğumuz ve andımız olarak kabul ettiğimiz sloganımız her zaman ve her koşulda işimizi yasalara ve düzenlemelere göre uygun yapmaktır.  

Müşteri Odaklıyız

Her şeyden önce müşterilerimizin beklentisi ve ihtiyaçları önemlidir!

Kendimizi müşterilerimizin iç ortam yada dış ortamda ihtiyaçlarıyla ilgili beklentilerini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu sebepten dolayı WOLLEX kullanıcılarından gelen her yorum ve eleştiri bizim için derhal uygulamaya konulması gereken bir emirdir. Müşterilerimizin markamıza güven duymaları asıl önemli başlığımızdır. 

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

10.022 SOKAK NO.11 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

İzmir / Çiğli

Mesaj Formu

QR Code