• : 08502550742
DAĞLAR PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ - Kemalpaşa, İzmir

Firma Hakkında

DAĞLAR LTD. ŞTİ. 1985 yılında İzmir'de kuruldu. Üretim hayatına başlamasından itibaren kaliteli ürün sunumu ve ilkeli ticari tavrıyla adından söz ettirmeyi başaran firma, 2006 yılında, üretim tesislerini dördüncü kez genişleterek İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasına taşındı.

Aradan geçen 34 yıllık süreçte firmanın ürün gamını MONOPAN markasıyla PVC ve alüminyum panjur sistemleri, DASS markasıyla sineklik sistemleri, XENON markasıyla da PVC doğrama ve alüminyum aksesuarları oluşturmuştur.

Ürün yelpazesinde bulunan birçok ürünün, nihai ürün haline gelene kadarki üretim aşamaları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Üretim kabiliyeti yüksek olan firmamız olası olumsuzluklarda derhal müdahale ederek müşterilerine doğru ve hatasız ürün hizmeti vermektedir. 

Üretim yaptığı her kulvarda Türkiye'deki kalite düzeyinin belirleyicisi konumuna gelen DAĞLAR teknolojik düzeyini her zaman mümkün olan en yüksek noktada tutarak hacimli bir kapasiteye sahip oldu ve pazara en kaliteli ürünleri sundu. İzmir - Ankara karayolu üzerinde bulunan tesisimizin kapıları her ilgiliye her zaman açıktır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

MUSTAFA KEMALPAŞ MAH İZMİR CAD: NO 100 ULUCAK KEMALPAŞA

İzmir / Kemalpaşa

Mesaj Formu

QR Code