• : 08502550742
SAHRA PALET TARIM VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ. - Kemalpaşa, İzmir

Firma Hakkında

İZMİR ilinde 1959 yılından beri orman ürünleri işlemesi alanında faaliyet göstermekte olan firmamız 1979 yılından günümüze kadar da ambalaj imalatında hizmet vermektedir. Alanının en köklü firması olan ve Türkiyede bu sektörün öncülüğünü yapan firmamız bu sektörde en deneyimli firma konumundadır. Atölye olarak girdiğimiz bu sektörde diğer firmalara da örnek olarak fabrikasyon sisteme geçmiş ve diğer firmalarında bizi takibi ile günümüze kadar gelmiş bulunuyoruz.İZMİR KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE üretimimizi sürdürmekteyiz. Firmamız Avrupa palet üretimi havuzuna Almanya'dan aldığı EPAL EUR PALET üretim lisansı ile dahil olmuş olup 020 kod numarası ile DB-EUR palet üretimini sürdürmektedir. Ülkemizin de içinde bulunduğu Uluslararası Bitki Koruma Konvansiyonu ahşap ambalaj malzemelerinde bulunan zararlı mikroorganizmaların diğer ülkelerde de görülmesini engellemek amacı ile getirdiği standart olan ISPM15 (Isıl İşlem) uygulamasına izin veren belgeyi de Tarım Bakanlığından almış bulunuyoruz. TÜRKİYE'mizin sektöründe en büyük kapasiteye sahip ISIL İŞLEM FIRINI yine şirketimizin bünyesinde bulunmaktadır. 336 kod numarası ile yalnızca SAHRA PALET e ait olan bu belgemizde diğer lisanslarımız ile kaynaklarımızda bulunmaktadır. ISPM 15 Standardına uygun ahşap ambalaj malzemesi kullanmak durumunda olan ihracatçı firmalarımız, SAHRA PALETten konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve standarda uygun şekilde işaretlenmiş Ahşap Ambalaj Malzemesi temin edebilirler.

ViZYONUMUZ

Kalite yönetimimiz çerçevesinde, üretim stratejilerimiz ışığında Ambalaj Sanayii'ndeki öncü konumumuzu kapasitemizi de arttırarak devam ettirmek, ürettiğimiz ürünlerimiz ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve kâr etmektir.

MiSYONUMUZ

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık , ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır. Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

ATATÜRK MAH. 41 SOK NO:9 ULUCAK

İzmir / Kemalpaşa

Mesaj Formu

QR Code