• : 08502550742
BAKRAM YÜKLEME RAMPALARI - Bornova, İzmir

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA

KILIÇASLAN YAPI ELEMANLARI olarak, 12 yıllık tecrübesini, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini temel alarak, 2017 yılında kendi markamızla  yükleme rampası ve körük sistemleri imalatına başlamıştır. BAKRAM markamız ile sektöre öncü girişi yaptık. Hedefimiz sadece satış değil sektöre yön vermek ve satış sonrası hizmetle  müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz, 7/24 desteğimiz ve hızlı çözümlerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Sektörde öncü gruplarla  rampa ve kapı çözümlerinde hizmet ve proje sunmaktan gurur duyduk. Kaliteli, güvenli ve konforlu projelerimizi kısa sürede üretmekte ve satış sonrası hızlı servisimizle fark yaratmayı hedefledik.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede RAMPA VE KAPI  sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KILIÇASLAN YAPI ELEMANLARI  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@bakram.com.tr
02323888638
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
www.bakram.com.tr

Harita Konum

Egemenlik Mah. Aydınlar Cd. No:102/1 Işıkkent BORNOVA/İZMİR

İzmir / Bornova

Mesaj Formu

QR Code