• : 08502550742
ETKİLİ İNSAN AKADEMİ - Etimesgut, Ankara

Firma Hakkında

2000 yılından bu yana yoğun iş dünyasının, rekabetçi ve stresli ortamında güçlü kurum ve kuruluşlar için moral ve motivasyon arttırıcı dinamik, eğlenceli ve kaynaştırıcı eğitimler yapmaktayız!


Eğitimlerimiz sonucunda katılımcıların, unutulmaz bir gün yaşadıklarını, hem eğlenip hem öğrendiklerini ifade etmeleri bizi mutlu etmektedir. Katılımcıların memnuniyetinden dolayı eğitim verdiğimiz kurumların her defasında bizlere teşekkür etmeleri ise bizi gururlandırmaktadır.


Kurum ve Kuruluşlarımızın, çalışanlarına, üyelerine, halka ve bayilerine yönelik organizasyonlarında %100 memnuniyet garantili özel eğitim ve sunumlarımızla katkı sağlamak isteriz.


Büyük hedeflere birlikte ulaşmak ümidiyle, iyi çalışmalar diliyorum.


Saygılarımla,


Şakir ZENCER

Genel Koordinatör


Görev Aldığımız Projelerden Bazıları;

— Türk Telekom’la 81 ili gezerek Türk Telekom personeli, eşleri ve çocuklarının katıldığı 25.000 kişiye “Mutlu Aile, Mutlu Çalışan” eğitimleri verdik.

— TTNET Sponsorluğunda, Türkiye’nin 77 ilinde bulunan 97 farklı üniversitesinde 140 etkinlik gerçekleştirerek 72.000 öğrenciye “Kişisel Gelişim” eğitimi verdik.

— Yönetici, memur ve şoförlerden oluşan 2.500 İETT personeline “Motivasyon, Sihirli Güç: İletişim” eğitimi verdik.

— Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının yeni atanan 1.000’er kişilik gruplar halinde 10.000 Vergi Müfettişine “İnsan ilişkilerinde Etkileme Gücü” eğitimleri verdik.

— Türk Sağlık Sen’in organize ettiği, Türkiye’m Buluşması’nda 1.000’er kişilik gruplar halinde 4.000 kişiye “İletişim ve Motivasyon” eğitimi verdik.

— Türk Eğitim Sen’in organize ettiği Eğitim ve İstişare Toplantıları’nda 800’er kişilik gruplar halinde 4.000 kişiye “Motivasyon ve İletişim Sanatı” eğitimleri verdik.

— İstanbul’da Arena-Mega Konser ve Gösteri Merkezi’nde “Gençlik Otobüsü 5. Genç Liderler Buluşması’nda 6.000 gence “Başarı Senin Elinde” eğitimi verdik.

— İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şef ve üzeri Yönetici kadrolarına toplamda 1.700 kişiye “Belediyelerde, İnovatif Yaklaşımlar” eğitimi verdik.

— Türkiye Belediyeler Birliği organizatörlüğünde toplamda 10.000 kişiye “İletişim ve Motivasyon” eğitimi verdik.

— Ulusal ve Uluslararası 30’u aşkın firmanın Bayi Toplantılarında toplamda 50.000 kişiye “İletişim ve Motivasyon” eğitimi verdik.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

ankara etimesgut

Ankara / Etimesgut

Mesaj Formu

QR Code